Centralno naručivanje pacijenata

Odjeli

 

Pročelnik službe:
Ivana Risek, dr.med., spec. ginekologije i opstetricije

Tel: 042 393 114
Email: irisek@obv.hr

više

Pročelnik službe:
Zoran Antončić, dr.med.

Tel: 042 393 300
Email: zantoncic@obv.hr

više

Pročelnik službe:
Anđelko Koprek, dr.med.

Tel: 042 393 055
Email: akoprek@obv.hr

više

Voditelj odjela/odsjeka:
Nenad Kudelić, dr.med.

Tel: 042 393 608
Email: nkudelic@obv.hr

više

Voditelj odjela:
Renata Krobot, dr.med.

Tel: 042 393 091
Email: rkrobot@obv.hr

više

Pročelnik službe:
Andrija Golub, dr.med.

Email: agolub@obv.hr

više

Pročelnik službe:
Tihomir Pintarec, dr.med.

Tel: 042 406 246
Email: tpintarec@obv.hr

više

Voditelj odjela/odsjeka:
Nataša Mesarić Antončić, dr.med.

Tel: 042 393 358
Email: nantoncic@obv.hr

više

Voditelj odjela/odsjeka:
prim. Ivan Pavliček,dr.med

Tel: 042 393 402
Email: ipavlicek@obv.hr

više

Voditelj odjela/odsjeka:
Natalija Topolnjak, dr.med.

Tel: 042 393 631
Email: ntopolnjak@obv.hr

više

Voditelj odjela/odsjeka:
Ivanka Ostroški, mag.med.biochem.

Tel: 042 393 540
Email: iostroski@obv.hr

više

Voditelj odjela/odsjeka:
Mirjana Ptičar-Canjuga, mag.pharm.

Tel: 042 393 550
Email: mcanjuga@obv.hr

više

Voditelj odjela/odsjeka:
Gordana Jaklin, dr.med.

Tel: 042 393 535
Email: gjaklin@obv.hr

više

Voditelj odjela/odsjeka:
Ivan Klaneček, dr.med.

Tel: 042 393 526
Email: iklanecek@obv.hr

više

Voditelj odjela/odsjeka:
Andrina Kopjar, dr.med.

Tel: 042 393 560
Email: akopjar@obv.hr

više

Voditelj odjela/odsjeka:
mr.sc. Zemira Medved, dr.med.

Tel: 042 393 560
Email: zmedved@obv.hr

više

Voditelj odjela/odsjeka:
Tomislav Vrhovec, dipl.iur.

Email: tvrhovec@obv.hr

više

Voditelj odjela/odsjeka:
Karmen Verteš,dipl.oec.

Tel: 042 393 503
Email: kvertes@obv.hr

više

Voditelj odjela/odsjeka:
Dražen Pomper, dipl.oec.

Tel: 042 393 077
Email: dpomper@obv.hr

više

Marina Sakač, prof., dipl.bibl.
Lidija Herceg

Tel: 042 393 605
Email: biblioteka@obv.hr

više

Opća bolnica Varaždin

Ivana Meštrovića b.b.
42000 Varaždin
Tel: +385 (42) 393 000
e-mail: bolnica@obv.hr

Služba za produženo liječenje i palijativnu skrb Novi Marof

Varaždinska 2,
42220 Novi Marof
Tel   : +385 (42) 406 201
Fax   :+385 (42) 205 305

Služba za plućne bolesti TBC Klenovnik

Klenovnik 1
42 244 Klenovnik
Tel : + 385 (42) 390 200
Fax : + 385 (42) 763 316