Centralno naručivanje pacijenata

Dobro došli na web stranice Opće bolnice Varaždin!

PRESELJENJE POSEBNOG DEŽURSTVA IZ ZGRADE INTERNISTIČKO-PEDIJATRIJSKOG PAVILJONA  U NOVOUREĐENE PROSTORE U ZGRADI LOGOPEDIJE OPĆE BOLNICE VARAŽDIN

Posebno dežurstvo opće/obiteljske medicine, Doma zdravlja Varaždinske županije, od ove subote 10. veljače 2018. godine odvijat će se u novouređenom zdravstvenom prostoru u krugu Opće bolnice Varaždin u zgradi LOGOPEDIJA (bivša pedijatrija), na istoj adresi u Varaždinu, Ivana Meštrovića 1, tel (042) 393-433.

ORDINACIJA POSEBNOG DEŽURSTVA radi subotom od 12 sati do 19 sati te nedjeljom i blagdanom od 8 do 19 sati

 

Obavijest o početku rada hitne ordinacije opće medicine!

Dana 20.05.2017. u 12:00 h započela je s radom hitna ordinacija opće medicine na lokaciji Opće bolnice Varaždin na adresi Ivana Meštrovića 1, Varaždin.

Tel. (042) 393-382
Radno vrijeme: sub. 12:00 - 19:00 h, ned. 08:00 - 19:00 h, blagdan 08:00 - 19:00 h
Lokacija: Prizemlje interne kod hitnog prijema

---

Najveća smo bolnička ustanova u Varaždinskoj županiji i stalno se pokušavamo unaprijeđivati kako bismo bolje brinuli za naše pacijente. Stoga smo pokrenuli i web ove stranice za koje se nadamo da će nam pomoći da bi otišli još korak dalje u brizi za naše pacijente.

Želimo vam ugodan i koristan boravak na našoj internet stranici!

Odjeli

 

Pročelnik službe:
Ivana Risek, dr.med., spec. ginekologije i opstetricije

Tel: 042/393-114
Email: irisek@obv.hr

više

Pročelnik službe:
Zoran Antončić, dr.med.

Tel: 042/393-300
Email: zantoncic@obv.hr

više

Pročelnik službe:
Anđelko Koprek, dr.med.

Tel: 042/393-055
Email: akoprek@obv.hr

više

Voditelj odjela/odsjeka:
Anđelko Koprek, dr.med.

Tel: 042/393-608
Email: andelko.koprek@obv.hr

više

Voditelj odjela:
Renata Krobot, dr.med.

Tel: 042/393-091
Email: rkrobot@obv.hr

više

Pročelnik službe:
Andrija Golub, dr.med.

Email: agolub@obv.hr

više

Pročelnik službe:
Tatjana Jurkin Vnučec, dr.med.

Tel: 042/406-275
Email: tjurkin-vnucec@obv.hr

više

Voditelj odjela/odsjeka:
Nataša Mesarić Antončić, dr.med.

Tel: 042/393-358
Email: nantoncic@obv.hr

više

Voditelj odjela/odsjeka:
prim. Ivan Pavliček,dr.med

Tel: 042/393-402
Email: ipavlicek@obv.hr

više

Voditelj odjela/odsjeka:
Natalija Topolnjak, dr.med.

Tel: 042/393-631
Email: ntopolnjak@obv.hr

više

Voditelj odjela/odsjeka:
Davor Skok, dr.med.

Tel: 042/393-139
Email: davor.skok@obv.hr

više

Voditelj odjela/odsjeka:
Vladimir Juvan, dr.med.

Tel: 042/393-170
Email: vladimir.juvan@obv.hr

više

Voditelj odjela/odsjeka:
Goran Benko, dr.med.

Tel: 042/393-151
Email: goran.benko@obv.hr

više

Voditelj odjela/odsjeka:
Slavko Horvat, dipl.ing.

Tel: 042/393-088
Email: slavko.horvat@obv.hr

više

Voditelj odjela/odsjeka:
Dean Šalamon, mag.nutr.

Tel: 042/393-590
Email: salamon.dean@obv.hr

više

Voditelj odjela/odsjeka:
Ivanka Ostroški, specijalist med.biokemije

Tel: 042/393-540
Email: iostroski@obv.hr

više

Voditelj odjela/odsjeka:
Mirjana Ptičar-Canjuga, mag.pharm.

Tel: 042/393-550
Email: mcanjuga@obv.hr

više

Voditelj odjela/odsjeka:
Andrina Kopjar, dr.med.

Tel: 042/393-560
Email: akopjar@obv.hr

više

Voditelj odjela/odsjeka:
Gordana Jaklin, dr.med.

Tel: 042/393-535
Email: gjaklin@obv.hr

više

Voditelj odjela/odsjeka:
Ivan Klaneček, dr.med.

Tel: 042/393-526
Email: iklanecek@obv.hr

više

Voditelj odjela/odsjeka:
mr.sc. Zemira Medved, dr.med.

Tel: 042/393-009 
Email: medved.zemira@gmail.com

više

Rukovoditelj:
Karmen Verteš,dipl.oec.

Tel: 042/393-503
Email: karmen.vertes@obv.hr

više

Voditelj odjela/odsjeka:
Zlatko Borovec, dipl.ing.

Tel:  
Email: zlatko.borovec@obv.hr

više

Marina Sakač, prof., dipl.bibl.
Lidija Herceg

Tel: 042/393-605
Email: biblioteka@obv.hr

više

Pročelnik: Jasminka Begić, dipl.iur.

Tel: 042/393-608
Email: jasminka.begic@obv.hr

više

Ravnatelj: Nenad Kudelić, dr.med.

Tel: 042/393-500
Email: nenad.kudelic@obv.hr

više

Rukovoditelj: Snježana Cerjan, dipl.iur.

Tel: 042/393-161
Email: snjezana.cerjan@obv.hr

više

Voditelj odjela: Dražen Pomper, dipl.oec.

Tel: 042/393-077
Email: drazen.pomper@obv.hr

više

Opća bolnica Varaždin

Ivana Meštrovića 1
42000 Varaždin
Tel: +385 42 393 000
e-mail: bolnica@obv.hr

Služba za plućne bolesti TBC Klenovnik

Klenovnik 1
42 244 Klenovnik
Tel: +385 42 390 200
Fax: +385 42 763 316

Služba za produženo liječenje i palijativnu skrb Novi Marof

Varaždinska 2,
42220 Novi Marof
Tel: +385 42 406 201
Fax: +385 42 205 305