Odjel za logopediju



Odsjek za logopediju
logopedija@obv.hr
Voditelj nemed. odjela koji sudjel. u proc.dij.
Nenad Jertec, prof.
Tel:
E-mail:
042 393 398
njertec@obv.hr
Zamjenik voditelja

Zvjezdana Tenodi, prof.
Tel:
E-mail:
042 393 399
ztenodi@obv.hr

Sanacijska uprava
Sanacijski upravitelj opće bolnice Varaždin:
Mladen Smoljanec, mag.oec.
tel. 042/393-500
e-mail: msmoljanec@obv.hr

Zamjenik sanacijskog upravitelja:
Nenad Kudelić, dr.med.
tel. 042/393-608
e-mail: nkudelic@obv.hr

Pomoćnik sanacijskog upravitelja za pravne poslove:
Tomislav Vrhovec, dipl.iur.
tel. 042/406-237
e-mail: tomislav.vrhovec@bolnica-novimarof.hr

Pomoćnica sanacijskog upravitelja za financijsko poslovanje
Karmen Verteš, dipl.oec.
tel. 042/393-503
e-mail: karmen.vertes@obv.hr

Pomoćnica sanacijskog upravitelja za kvalitetu zdravstvene zaštite i nadzor:
Dubravka Dobec Gorenak, dr.med.,
tel. 042/393-329
e-mail: ddobec@obv.hr

Pomoćnica sanacijskog upravitelja za sestrinstvo - Glavna sestra:
Nevenka Ivek, dipl.med.sestra,
tel. 042/393-505
e-mail: nivek@obv.hr

Tajnica sanacijskog upravitelja:
Jadranka Skupnjak
tel. 042/393-501
e-mail: bolnica@obv.hr



Kontakt info
Ivana Meštrovića b.b.
42000 Varaždin
Tel: 042/393-000
e-mail: bolnica@obv.hr
Brzi linkovi